لطفا اگر نظر و پیشنهادی دارید عنوان کنید.

log
کد ماوس
سفارش تبلیغ
صبا
از این آدمى شگفتى گیرید : با پیه مى‏نگرد و با گوشت سخن مى‏گوید : و با استخوان مى‏شنود ، و از شکافى دم بر مى‏آورد . [نهج البلاغه]
اگر از مطالب راضی بودید بر روی 1+g کلیک کنید

 

رمز گوشی سامسونگ

 

 

اگه کد گوشی سامسونگ خودتونو فراموش کردین از کدهای زیر استفاده کنید و به حالت اولیه رمز کارخانه ای برگردونید:

راه حل اول :

1-گوشی خودتونو خاموش کنید
2-سیم کارتو خارج کنید
3-بعداز روشن کردن مجدد این کد رو وارد کنید : ستاره 2767 ستاره 2878 مربع
4-صبرکنید تا گوشی ریست بشه
5-سیم کارتو جا بزنید و گوشی رو روشن کنید

راه حل دوم :

1-گوشی خودتونو خاموش کنید
2-سیم کارتو خارج کنید
3-بعداز روشن کردن مجدد این کد رو وارد کنید : ستاره 2767 ستاره 3855 مربع
4-صبرکنید تا گوشی ریست بشه
5-سیم کارتو جا بزنید و گوشی رو روشن کنید

درضمن یادآور بشم که رمز کارخانه ای گوشی هشت تا صفر هستش

 


در ادامه  یک سری کدهای مخفی هم براتون میذارم که امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره ....

 

#06#* 
سریال نامبر گوشی ( IMEI ) 

#9999#* 
ورژن نرم افزار گوشی 

228#*#8999* 
وضعیت باطری ( دما ، ولتاژ ، ظرفیت) 

246#*#8999* 
وضعیت برنامه 

289#*#8999* 
تغییر سرعت زنگ آلارم گوشی 

324#*#8999* 
Debug screen 

367#*#8999* 
Watchdog ( رمز گوشی) 

427#*#8999* 
Trace Watchdog ( پیدا کردن رمز گوشی) 

523#*#8999* 
تغییر میزان کنتراست صفحه تصویر ( تنها در ورژن G60L01W ) 

636#*#8999* 
وضعیت حافظه 

746#*#8999* 
حجم فایل سیم کارت 

778#*#8999* 
اطلاعات سیم کارت 

289#*#8999* 
تست رینگ تون 

778#*#8999* 
جدول SIM Service 

377#*#8999* 
تصحیح EEPROM Error ( از کلیدهای جانبی برای انتخاب مقادیر cancel و ok استفاده کنید) 

785#*#8999* 
RTK( Run Time Kernel ) Error اگر ok را بزنید گوشی ریست میگردد. 

947#*#8999* 
ریست گوشی در مواقعی که گوشی بسیار قاطی کرده است. 

842#*#8999* 
تست ویبراتور 

اگر کدهای بالا در گوشی شما عمل نکرد به جای *8999 کدها ، عدد 0 را قرار بدهید. برای مثال : کد #842*8999#* تبدیل به کد #0842#* میگردد. 
اگر باز هم تاثیر نکرد اینبار به جای عدد 8999 که در همه کدها مشترک میباشد عدد 9998 را قرار بدهید. 

 

 


91/8/28::: 8:10 ع
نظر()
  

 

برنامه حرفه ای برای عکاسی و فیلم برداری

توسط این برنامه می توانید با امکانات بیشتری عکس یا فیلم بگیرد.
امکانات برنامه:
- دسترسی سریع به امکانات برنامه
- دارا بودن زوم دیجیتال قدرتمند تا 11 برابر
- حالت های مختلف فلاش 
- تعادل رنگ سفید
ابزار های کنترل تصاویر : روشنایی ، کنتراست ، اشباع و ...
افکت ها : نگاتیو ، 
سیاه و سفید ،طبیعی و...
- امکان فیلم برداری HD ( کیفیت کامل و 15 ،25 ،30 فریم )
- و ...

 


  

چرا اصولا کاربران باید برای توقف دریافت پیامک‌های تبلیغاتی به مخابرات مراجعه کنند؟

علی شمیرانی - این روزها مشترکان تهرانی همراه اول که شماره تلفن همراه آنها با عدد 1 شروع می‌شود مورد آماج پیامک‌های تبلیغاتی قرار دارند.

ارسال کنندگان این نوع از پیامک‌ها به تصور این که دارندگان این رنج از شماره‌ها از اقشار متمول جامعه هستند، انبوهی از پیام‌های تبلیغاتی خود را روانه گوشی ایشان می‌کنند.
بدتر آنکه، تبلیغات مذکور بنا به دلایل نامعلوم گاه تا سه بار پشت سر هم تکرار می‌شود، از سوی دیگر ارسال این پیامک‌ها بدون توجه به سن و جنسیت کاربران ارسال می‌شود. پیام‌های تبلیغاتی بهداشتی که گفته می‌شود از شبکه‌های ماهواره‌ای به موبایل‌ها در حال سرایت است، نه تنها زحمت پاک کردن آنها را روی دست مشترکان می‌گذارد، بلکه موجبات عصبانیت آنها را نیز فراهم می‌کند. 

این درحالیست که تا چندی پیش پیامک‌های تبلیغاتی معضل تلقی نمی‌شد، اما رویه اخیر حکایت از شکل‌گیری معضل جدید دارد.
اگرچه گفته می‌شود ارسال این پیامک‌ها دارای قواعد خاصی همچون ارسال در بازه زمانی و دوره‌ای خاص دارد و از سوی دیگر شماره 09990 به عنوان راهکاری برای توقف این رویه اعلام شده است، اما برخی کاربران در این خصوص پرسشی دارند. 

از جمله این که چرا اصولا کاربران باید برای توقف دریافت پیامک‌های تبلیغاتی به مخابرات مراجعه کنند؟
علی القاعده عده افرادی که تمایلی به دریافت پیامک‌های نامربوط و تبلیغاتی ندارند به مراتب بیشتر از افرادیست که مایل به دریافت این گونه پیام‌ها هستند.
از این رو شاید بهتر باشد شماره 09990 در اختیار کاربرانی قرار گیرد که علاقه‌مند دریافت پیامک‌های تبلیغاتی باشند تا مشخص شود چه تعدادی از کاربران طرفدار این مسئله هستند.

قابل توجه ذینفعان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی آن که در روزهای اخیر افزایش بی رویه حجم پیامک‌های مذکور به سوژه رسانه‌های مختلفی تبدیل شده که این مهم بیانگر شکل‌گیری موج جدیدی از اعتراضاتی است که می‌تواند به پاشنه آشیلی برای مخابرات تبدیل شود.

از این رو و تا زمانی‌که امکان باز کردن گره با دست وجود دارد، مجریان و ناظران ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به خصوص سازمان رگولاتوری می‌بایست اقدامات لازم برای تشدید نظارت‌ها را به عمل آورند. چراکه در غیر اینصورت خواست اولیه تمام مشترکان و حامیان حقوق آنها یک موضوع خواهد شد که "لطفاً کسانی که مایل به دریافت پیامک‌های تبلیغاتی هستند به مخابرات مراجعه نمایند!"


  
  

نکاتی ساده و کاربردی برای آنها که iPhone دارند

چند سالی هست که iPhone به بازار آمده و در این مدت، میلیون‌ها نفر iPhone خریدند.

نکات زیر ساده اما کاربردی هستند:

دو ضربه آهسته
حتی هنگامی که iPhone شما قفل است، می‌توانید به کنترل‌های صوتی از طریق دو بار ضربه زدن آهسته روی دکمه home و زمانی که صفحه قفل ظاهر می‌شود، دسترسی پیدا کنید.
با این کار زمان کمتری صرف می‌کنید تا گوشی‌تان را از حالت قفل خارج کنید، بعد یک برنامه اجرای موسیقی مانندiPod را باز کنید و کنترل صدا و آهنگ را در دست بگیرد.

دسترسی صوتی
اگر دکمه home را هنگامی که گوشی‌تان قفل است، فشار دهید و نگه دارید، می توانید به کنترل صوتی برای تماس گرفتن (یا تماس تصویری) یا دادن هر دستوری به برنامه صوتی دیگر iPhone دسترسی پیدا کنید.
مدل‌های مختلف را امتحان کنید و از این پدیده لذت ببرید مثلا بگویید ” What time is it” و حالا گوشی به شما جواب می دهد. ممکن است صدایی که به گوش می‌رسد احمقانه به نظر برسد، اما اگر عجله داشته باشید یا نخواهید گوشی‌تان را از جایش درآورید، خیلی به کار می آید. play ,facetime ,call و … را امتحان کنید.

میانبرهایی برای جست‌وجو
با کشیدن به سمت راست از صفحه خانگی نخست، پنجره جست‌وجو را باز کنید، جایی که می توانید تماس‌ها، برنامه‌ها، ایمیل‌ها، قرار ملاقات و رسانه‌هایی را که حاوی کلمه مورد جست‌وجوی تان هستند، بیابید.
اما صفحه جست‌وجو میانبری به گوگل و ویکی پدیا هم هست. دو نتیجه آخری برای هر داده ورودی، همیشه “وب را بگرد” و “ویکی پدیا را بگرد” است که زمان شما را برای باز کردن صفحه اینترنتی یا برنامه‌های کاربردی کاهش می‌دهد.

اجبار به خروج از برنامه
زمانی که گوشی‌تان از حالت قفل خارج شده، دو بار آهسته روی دکمه home بزنید تا قابی از تازه‌ترین برنامه‌هایی که استفاده کرده اید، باز شود. کشیدن به سمت چپ شما را به صورت تقدم و تاخر زمانی از میان برنامه‌های کاربردی حرکت می دهد تا سریع‌تر از یک برنامه به برنامه دیگر بروید. این کار برای افراد مبتدی، پیشرفته است.
اما نینجاهای جدی iPhone می‌دانند که فشار دادن و نگه داشتن آیکن یک برنامه روی این قاب علایم منفی را کنار هر برنامه ظاهر می‌کند. لمس یک برنامه در این وضعیت آن را مجبور به تعطیل شدن می‌کند که این حرکت مفیدی است اگر برنامه‌تان به صورت غیرمعمول در حال اجراست و دردسرساز شده است.

میانبرهای موسیقی
همان صفحه برنامه‌های تازه باز شده را به سمت راست بکشید و خواهید دید که میانبر دیگری برای کنترل‌های اجرای موسیقی روبه‌رویتان است.
اگر تازه‌ترین سیستم عامل یعنی iOS 4.3 را دارید، دکمه ای را خواهید دید که کنترل های AirPlay، ویژگی صوت وایرلس اپل را برای تان باز می کند.
از اینجاست که به دکمه قفل کردن چرخش صفحه نیز دسترسی پیدا می کنید، به این ترتیب می توانید این قابلیت iPhone را برای تبدیل وضعیت از عمودی به افقی یا برعکس، روشن یا خاموش کنید. یک بار دیگر از این صفحه به سمت راست بکشید و کنترل صدای iPhone پدیدار می شود.

قفل صدا
اگر می‌خواهید میزان صدای iPhone را (برای نمونه، به این خاطر که بچه‌هایتان از گوشی استفاده می‌کنند) محدود کنید می‌توانید به بخش تنظیمات و بعد iPod بروید. زیر گزینه “محدودسازی صدا” می‌توانید بیشینه صدا را تنظیم و سپس برای قفل کردن این تنظیم، رمزگذاری کنید. این رمز می‌تواند متفاوت از رمز قفل کل گوشی‌تان باشد.


  
  

فیلم // اینترنت همچنان نا امن برای ایرانیها

گوگل می گوید کاربران ایرانی هدف اصلی یک حمله به سرویس پست الکترونیکی این شرکت بوده اند.

  
  


فیلم // سیستم عامل آندروید نا امن برای کاربران

با افزایش 76 درصدی حملات هکرها به این سیستم عامل گوشی های تلفن همراه، نا امن ترین سیستم عامل در جهان معرفی شد.

  
  

فیلم // ویندوز فون مایکروسافت در حال قبضه بازار

مایکروسافت می گوید تعداد اپلیکیشن های ویندوز فون خود را به 30 هزار عدد رسانده که البته هنوز با اپل و اندروید گوگل بسیار فاصله دارد.

 

http://jamnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=13444#Title=فیلم%20//%20ویندوز%20فون%20مایکروسافت%20در%20حال%20قبضه%20بازار%20


  
  
<      1   2   3